Švietimo mainų paramos fondo duomenimis, per 2019–2022 m. administravimo laikotarpį pasibaigė 567 projektai. Iš viso finansuoti 964 projektai, jiems paskirstyta 41 mln. eur, o dalies projektų veiklos tęsiasi. Paraiškų per visą 4 metų laikotarpį buvo pateikta 4591.

Sporto projektų vykdytojai gyventojams pasiūlė 208 tūkst. veiklų, tai vidutiniškai po 150 veiklų kasdien skirtingose Lietuvos vietose. Daugiausia veiklų buvo siūloma 2022 m. kovą.

Per 4 metus sporto rėmimo fondo finansuotose ir jau pasibaigusiose veiklose visoje Lietuvoje dalyvavo 2 milijonai dalyvių.* Procentaliai dalyvavusių vyrų buvo apie 60 proc., moterų – apie 40 proc. 18 proc. projektų pasiūlė veiklas negalią turintiems asmenims.

Pasak Švietimo mainų paramos fondo direktorės pavaduotojos Žanos Orlovos, atsakingos už Sporto rėmimo fondo administravimą, pirmų ketverių metų statistika atskleidžia, kad Lietuvos gyventojai mėgsta aktyviai leisti laisvalaikį, tad tokiomis galimybėmis noriai naudojosi. „Svarbu paminėti, kad į veiklas įsitraukti galimybės buvo suteiktos ne tik miestų gyventojams, bet ir regionuose bei mažesniuose miesteliuose gyvenantiems žmonėms. Veiklų dalyviai atrado bei nemokamai lankė ne tik girdėtas, bet ir naujas fizinio aktyvumo veiklas, sutiko bendraminčių ir aktyviai leido laisvalaikį“, – teigė Ž. Orlova.

Įgyvendintų sporto projektų veiklų spektras labai platus – nuo plaukimo pamokų ir žygių pėsčiomis suaugusiems ir senjorams, iki meninės gimnastikos bei važinėjimo riedučiais ar riedlentėmis treniruočių vaikams ir paaugliams. Dalies sporto projektų sėkmės istorijas rasite čia: https://www.srf.lt/category/sekmes-istorijos/.

Centrinės projektų agentūros duomenimis, pagal 5 finansavimo sritį „Esamų sporto bazių plėtra, priežiūra ir remontas“ 4 metų laikotarpiu finansuota 40 projektų, kuriems skirta 11,5 mln eur SRF lėšų, Iš viso suplanuota, kad bus  atnaujinamos 46 sporto bazės. 2022 metų gruodžio 30 d. yra įgyvendinti jau 16 projektų.

Šiuo laikotarpiu (2019–2022 m.) Sporto rėmimo fondą administravo Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra. Nuo 2023 m. sausio 1 d. Sporto rėmimo fondo finansuojamų projektų administravimą perima Nacionalinė sporto agentūra.

*2 milijonai dalyvių – tai asmenų skaičius, parodantis dalyvių skaičių visose 4 metų laikotarpio veiklose. Tai reiškia, kad vienas dalyvis galėjo dalyvauti keliose veiklose.