Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Švietimo mainų paramos fondo ir Centrinės projektų valdymo agentūros atstovais kovo 4-8 d. lankėsi didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir organizavo seminarus-mokymus skirtus Sporto rėmimo fondo administravimo naujovėms pristatyti. Alytuje, Kaune, Klaipėdoje, Vilniuje ir Panevėžyje vykę seminarai-mokymai sulaukė didelio sporto ir švietimo bendruomenių susidomėjimo.

Renginiuose dalyvavo daugiau nei 500 dalyvių iš įvairių sporto, švietimo, verslo, visuomeninių organizacijų, siekiančių teikti paraiškas Sporto projektams vykdyti. Deja, bet dėl didelio susidomėjimo ne visi norintys spėjo užsiregistruoti į renginius. Norėdami informuoti kuo platesnę visuomenės dalį apie Sporto rėmimo fondą, dalinamės kovo 7 d. Vilniuje vykusio renginio filmuotais pranešimais ir tikimės, kad ši informacija padės Jums pateikti kokybiškas paraiškas.

 

Filmuotus pranešimus galite pamatyti čia: RENGINIO VAIZDO PRANEŠIMAI

Visą aktualią informaciją Sporto rėmimo fondo finansuojamų Sporto projektų paraiškų teikėjams rasite čia: https://www.smpf.lt/lt/administruojamos-programos/sporto-programos/

Linkime didžiausios sėkmės Jūsų projektams!