Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) įgyvendinamas Erasmus+ Sport programos projektą „NewMiracle” („Women – new leader’s empowerment in sport and physical education industry“) kviečia sporto organizacijose dirbančias moteris į praktinius mokymus.

Vienas pagrindinių mokymų tikslų – skatinti moterų lyderystę, ugdyti pasitikėjimą savimi bei dalyvavimą priimant sprendimus sporto organizacijose.

Mokymų programa buvo kuriama sujungiant dabartines sporto vadybos akademines žinias ir pasitelkiant sektoriuje dirbančių ekspertų praktinę patirtį. Tikimasi, kad šie praktiniai mokymai padės moterims stiprinti darbo įgūdžius ir mokytis iš daugiau patirties turinčių kolegių, kurios sporto organizacijose dalyvauja inicijuojant ir vykdant įvairius projektus bei prisideda prie sprendimų priėmimo.

Registracija į mokymus yra vykdoma iki 2022 m. lapkričio 14 d.

Visa informacija ir registracijos anketa čia: https://www.ltok.lt/newmiracle-kvieciame-i-praktinius-mokymus-sporto-vadybininkems/.

Dalyvavimas mokymuose nemokamas. Komandiruojanti organizacija apmoka nakvynės ir kelionės į mokymus išlaidas Vilniuje. Visoms mokymų dalyvėms bus išduoti sertifikatai.

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis.