Sušvelninus karantiną, veiklą atnaujinantis Švenčionių sporto klubas „Liūto narvas“ duris atveria neatpažįstamai pasikeitęs. Moderniai suremontuotame rūsyje, kuriame anksčiau buvo sandėliavimo patalpos, įrengta nauja treniruočių salė, persirengimo kambarys, dušai, tualetai, kineziterapijos kabinetas, patalpos pritaikytos neįgaliesiems.

Šias permainas finansavo Sporto rėmimo fondas, projektui „Moderni ir šiuolaikiška sporto klubo plėtra“ skyręs daugiau nei 61 tūkst. eurų. Projektą administravo Centrinė projektų valdymo agentūra.

Sporto klubo savininkas ir treneris Dainius Burokas sako vis dar negalintis patikėti, kad pagaliau pavyko įgyvendinti seną svajonę išplėsti sporto klubo patalpas ir veiklą, kad jame nesusispaudę galėtų sportuoti visi, pradedant mamomis su kūdikiais ir baigiant senjorais.

„Švenčionyse esame vienintelis sporto klubas, atviras visų amžiaus grupių žmonėms. Pas mus sportuoja mamytės su dar nevaikštančiais kūdikiais, „sportinį skiepą“ gauna 4-6 metų vaikai, kovų menais užsiima vaikai, paaugliai ir suaugę, sportuoja neįgalieji ir senjorai. Žmonės atvyksta net iš Ignalinos ir Pabradės. Visiems esame atviri, o erdvės ir vietos dabar turime dar daugiau“, – džiaugiasi treneris.

Kitąmet 25 metų jubiliejų minėsiančiame sporto klube iki šiol buvo dvi salės: treniruoklių ir kovos menų sporto šakoms pritaikyta sporto salė. Pasak D. Buroko, „Liūto narvas“ puoselėja gilias kovų menų sporto tradicijas. Klubo sportininkai puikuojasi geriausiųjų rajono sportininkų sąraše, o kasmet Švenčionyse klubas organizuoja Lietuvos graplingo (liet. – grumtynių) čempionatą.

Naujoji salė rūsyje skirta grupinėms treniruotėms. Čia 2-3 kartus per savaitę nemokamai treniruosis ir neįgalieji. Užsiėmimus jiems ves kineziterapeutė. Grupiniai užsiėmimai taip pat bus vedami senjorams, mokiniams, sportuojančioms moterims.

„Liūto narvas“ šiandien – mažai bepanašus į narvą. Dabar tai – modernus daugiafunkcinis sporto centras, skatinantis rajono gyventojus sveikai gyventi ir sportuoti, besirūpinantis jų laisvalaikio užimtumu ir gyvenimo kokybe.

O pavadinimą, pasak D. Buroko, kažkada padiktavo aplinkybė, kad sporto klubas buvo įkurtas buvusiose banko patalpose, kurių visi langai buvo grotuoti.

„Liūtas – stiprybės simbolis, o grotos ant langų kūrė narvo įvaizdį. Taip ir gimė klubo pavadinimas, nors dabar jau seniai nėra nei grotų, nei sporto klubas primena narvą“, – šypsosi D. Burokas.

Nuotraukos prieš remonto darbus:

   

Nuotraukos po remonto darbų: