Prie Elektrėnų marių besidriekiantis diskgolfo parkas kviečia aktyvia fizine veikla užsiimti ne tik vietos gyventojus. Išplėtus parką iki standartinio 18 diskgolfo krepšių, atsirado galimybė rengti ne tik nacionalines, bet ir tarptautines diskgolfo sporto varžybas.

„Taip pat be krepšių buvo įrengtos starto išmetimo aikštelės, žemėlapiai ir bendras žemėlapis – puikiai viską padarėme“, – sakė Elektrėnų diskgolfo klubo vadovas Mykolas Krasnickas,

Elektrėnų gyventojai kviečiami kiekvieną savaitgalį nemokamai žaisti diskgolfą, diskus skolina Elektrėnų diskgolfo klubas.

Šalia diskgolfo parko gyvenanti Margarita teigia, kad šis sportas dinamiškas, galima daugiau pasivaikščioti ir pabūti gamtoje.

„Nuotaika tai puiki, orą šiandien turime puikų. Elektrėnams jis nėra labai būdingas, nes dažniausiai būna labai vėjuota. Šiandien pirmą ratą kai žaidėme oras buvo fantastiškas, vėjo nebuvo, tai viskas palikta pačiam žaidėjui, kaip jam seksis su savimi dirbti. Nuotaika superinė. Antras ratas gali būti sudėtingesnis dėl kylančio vėjo, bet neabejoju, kad nuotaikų tai nesugadins“, – dalijosi įspūdžiais ji.

Varžybose dalyvavęs Darius diskgolą rimtai žaidžia jau daugiau nei 13 metų, o atrado šį sportą kaip ir dauguma, netyčia – per draugus: „Daug gal momentų – socialinis, kai sutinki daug skirtingų žmonių iš labai skirtingų ratų. Ir tokių žmonių, kurių gal niekada ir nesutiktum. Su šeima gali žaisti, aš irgi du paauglius sūnus užauginau kartu žaisdami ir po varžybas važinėdami. Visada sakau, kad diskgolfas yra labai kūrybiška sporto šaka, nes beveik niekada nepatenki į tokią pat situaciją, nuolat turi sugalvoti kokią trajektoriją, kaip išmesti diską, kur tarp medžių pataikyti ar dar kokią kliūtį apeiti. Tai ir prasmingas judėjimas lauke ir praleidi daug laiko su kitais bendraminčiais. Ir nuolat kuri. Galbūt tai daugumą ir kabina.“

Rugsėjo viduryje Elektrėnuose vyko varžybos, kuriose dalyvavo per 40 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų. Jų amžius svyravo nuo 14 iki 60 metų. Projektu Elektrėnų diskgolfo klubas siekia sukurti platesnę Elektrėnų diskgolfo bendruomenę bei dar daugiau žmonių įtraukti į fizinę veiklą.