Vasaros viduryje Vilniuje startavęs projektas „JUSIS TRAINING athletes“ vaikų sporto akademija“ pakvietė aktyviai sportuoti 5 – 18 metų vaikus. Didinti vaikų fizinį aktyvumą ir keisti įpročius pasišovęs projekto vadovas ir klubo „Jusis Training“ direktorius Mantas Jusis džiaugiasi, kad sumanymas sulaukė daug dėmesio.

„Šiuo metu vyksta antras projekto etapas ir labai sėkmingai, nes net negalėjome sutalpinti visų norinčiųjų. Per tris mėnesius aprėpėme apie 144 vaikus“, – sakė jis.

Kaip pasakojo klubo direktorius, dėl nedidelės erdvės efektyviausiai sekasi išnaudoti bendrojo fizinio rengimo pratimus, supažindinant vaikus su atskiromis sporto disciplinomis ir rungtimis.

„Svarbu, kad vaikams būtų smagu, patiktų sportas, būtų draugiškumas, treneriai draugiškai su vaikais bendrautų ir kol kas turime labai gerus atsiliepimus. Džiaugiamės šiuo projektu ir norėtume padėkoti Sporto rėmimo fondui, kad finansavo šį projektą. Gavome ir iš tėvų apklausos atsiliepimų, tad šis projektas yra sėkmingas“, – sakė M. Jusis.

Projekto metu organizuojamos grupinės vaikų treniruotės, su viena grupe dirba du specialistai. Remiantis mokslinės diagnostikos priemonėmis gerinamas bendras fizinis parengimas, širdies darbas, greitis, jėga, formuojama taisyklinga laikysena.

„Daug įdomių žaidimų, gali visiems patikti. Galvojau, kad man nepatiks, bet man patiko. Dėl to ir einu į šias treniruotes, kad kai būsiu suaugęs, galėčiau panaudoti savo jėgas“, – sakė vienas iš treniruotės dalyvių Lukas.

Projektas tęsis iki kitų metų vasaros pabaigos, o vėliau organizatoriai planuoja ieškoti galimybių šią veiklą vystyti ir ateityje.