Neseniai atnaujinta Raseinių kūno kultūros ir sporto centro stadiono universali sporto aikštelė retai būna tuščia. Vienu metu joje gali būti kultivuojamos net kelios sporto šakos: futbolas, krepšinis, tinklinis, lengvoji atletika, tenisas, taip pat galima mankštintis su lauko treniruokliais.

„Mane ypač džiugina, kai matau, kaip atšilus orams, į mūsų aikštelę suguža pradinukai ir darželinukai iš kaimynystėje esančios Viktoro Petkaus mokyklos ir darželio. Aikštelė – nemokama ir atvira visiems: nuo mažiausių iki senolių, kurie ypač pamėgo aikštelėje įrengtus treniruoklius“,  – kaip atgijo atnaujinta Raseinių kūno kultūros ir sporto centro stadiono universali aikštelė pasakoja centro direktorius Aivaras Žakaitis.

Raseinių rajono savivaldybės administracija Sporto rėmimo fondo ir savivaldybės lėšomis įgyvendino projektą „Raseinių kūno kultūros ir sporto centro stadiono atnaujinimas (universalios sporto aikštelės atnaujinimas)“. Projekto vertė siekia beveik 267 tūkst. eurų.

Už šias lėšas buvo atnaujinta universali sporto aikštelė ir įsigyta būtina sporto įranga: mobilūs krepšinio stovai, lauko treniruokliai, lauko teniso įranga, šuolių į aukštį ir į tolį sektorių komplektai, trišuolio sektoriaus, rutulio stūmimo įranga, lauko treniruokliai.

Pasak šio projekto koordinatorės, Raseinių savivaldybės Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vyr. specialistės Viktorijos Jociūtės, sunku būtų net lyginti, kokia aikštelė buvo anksčiau ir dabar: „Aikštelė praktiškai nebefunkcionavo, vietoj dangos buvo likęs tik asfaltas ir žolė. Dabar ji įrengta puikiai, o jaunimas čia sportuoja iki pat išnaktų“ – džiaugiasi V.Jociūtė.

Atnaujintoje universalioje aikštelėje treniruojasi ir Sporto centrą lankantys sportininkai, sportuoja Raseinių rajono ir miesto vaikai bei jaunimas, senjorai. Neįgaliesiems fizinio aktyvumo užsiėmimams siūloma naudotis tam pritaikytais treniruokliais, rutulio stūmimo zona ir kitomis aikštelės zonomis pagal galimybes.

Savivaldybės planuose – atnaujinti ir likusią miesto stadiono dalį: seniai remonto laukia bėgimo takai, futbolo aikštė ir tribūnos. Šis stadionas mieste yra vienintelis standartinio dydžio stadionas, kuriame vyksta rajoninės ir galėtų vykti respublikinės varžybos.

Nuotraukos prieš remonto darbus

  

 

Nuotraukos po remonto darbų

 

  

(Raseinių rajono savivaldybės nuotr.)