Naujumu iš tolo šviečianti sporto erdvė, kurioje įrengta nauja krepšinio ir tinklinio aikštelės danga, atnaujintas bėgimo takas bei įrengtas šuolio į tolį įsibėgėjimo takas – taip dabar atrodo nedidelio miestelio Alizavos Kupiškio rajone pagrindinės mokyklos stadionas.

Mokykla baigė įgyvendinti Sporto fondo lėšomis finansuojamą Alizavos mokyklos stadiono rekonstrukcijos projektą, kurio bendra vertė siekia beveik 80 tūkst. Eur.

„Mokyklos stadionas, kuris buvo įrengtas dar 1979 m. ir nuo tada nė karto neatnaujintas, yra mums gyvybiškai reikalingas neformaliojo švietimo sportinei veiklai, bendruomenėms sporto renginiams, neįgaliųjų sporto skatinimui. Vaikai, jaunimas ir bendruomenės nariai į stadioną suvažiuoja iš aplinkinių kaimų, kad galėtų treniruotis, varžytis ir leisti laisvalaikį”, – sako Alizavos mokyklos direktorius Gintaras Paškauskas.

Anot jo, atnaujinta sporto erdvė suteiks naują impulsą sportui ir sveikai gyvensenai miestelyje populiarinti.

„Sudarydami kokybiškas sąlygas kuo didesniam kiekiui žmonių iš skirtingų tikslinių grupių reguliariai užsiimti sportine veikla, skatinsim tiek fizinį, tiek emocinį aktyvumą, tarpusavio bendravimą ir mažinsim socialinę atskirtį,“ – sėkmingu projektu džiaugiasi mokyklos vadovas.

Per trejus metus nuo projekto įgyvendinimo pabaigos mokykla sieks padidinti reguliariai sportuojančių tikslinių grupių skaičių: aktyviai sportuojančių vaikų ir jaunimo skaičių siekiama padidinti iki 50 kiekvienoje grupėje, sportuojančių žmonių su negalia – iki 15, sportuojančių bendruomenės narių skaičių – iki 60. Atnaujintame stadione numatoma organizuoti krepšinio, lengvosios atletikos, bėgimo, šuolio į tolį, tinklinio sporto šakų treniruotės.

 

Sporto bazė po remonto darbų:

 

 

Sporto bazė prieš remonto darbus: