Po karantino į Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centrą sugužėjęs besimokantis jaunimas ir vietos bendruomenė jame atras dar dažais kvepiančią treniruoklių salę, persirengimo ir dušų patalpas. Visos šios atnaujintos sporto patalpos taip pat pritaikytos neįgaliesiems ir atviros visiems miesto gyventojams.

Profesinio mokymo centre baigtas įgyvendinti projektas „Sportuoti, kad išlikti – VTVPMC esamos sporto bazės plėtra“, kurio vertė siekia daugiau kaip 44 tūkst. eurų. Šiuolaikiškai sutvarkytoje erdvėje įrengta rekuperacinė vėdinimo sistema, atnaujintas apšvietimas, atlikta vidaus apdaila. Sporto rėmimo fondo lėšomis sutvarkytose patalpose mokymo centras savo lėšomis įrengė treniruoklius.

Reguliariai 2-4 kartus per savaitę čia bus rengiami fizinio aktyvumo užsiėmimai, krepšinio, tinklinio treniruotės. Tikimasi, kad patogioje miesto vietoje esančią atvirą ir nemokamą sporto erdvę pamėgs  visaginiečiai. Neįgaliųjų poreikiams pritaikius persirengimo kambarius ir bendradarbiaujant su Visagino neįgaliųjų draugija,  planuojama, kad reguliaraus fizinio aktyvumo užsiėmimuose bei sporto renginiuose dalyvaus iki 25 negalią turinčių asmenų.

Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras energetikų mieste veikia daugiau nei 30 metų. Įgyvendinęs esamos sporto bazės plėtros projektą, mokymo centras siekia tapti visai miesto bendruomenei atviru centru, skatinančiu įvairaus amžiaus žmonių sportinę veiklą, reguliarius fizinio aktyvumo užsiėmimus, kurie prisideda ne tik prie ligų prevencijos, sveikatos stiprinimo, bet ir prie geresnio mokymosi bei didesnio užimtumo.

 

Nuotraukos prieš remonto darbus:

 

Nuotraukos po remonto darbų: