Anykščių lopšelis-darželis „Eglutė“ jau šį rudenį, jei epidemiologinė situacija leis, į savo atnaujintą sporto salę sportuoti kvies ir miesto gyventojus. Vaikai, jaunimas, senjorai, taip pat neįgalūs žmonės vakarais sporto salėje galės sportuoti, užsiimti joga, šokti sportinius šokius ar organizuoti renginius.

Tokį bendruomeniškumą skatinantį projektą „Sportas man, tau ir kaimynui“  kartu su projekto partneriu – lopšeliu–darželiu „Eglutė“ įgyvendino Anykščių rajono savivaldybė. Iš Sporto rėmimo fondo šiam projektui buvo skirta daugiau kaip 40 tūkst. eurų. Projektą administravo Centrinė projektų valdymo agentūra.

Gerokai aptriušusi sporto salė dabar moderniai suremontuota, joje įrengta speciali grindų danga, įrengtos naujos inžinierinės komunikacijos. Taip pat atnaujinta ir persirengimo patalpa, koridorius, sanitarinis mazgas pritaikytas neįgaliesiems. Specialus pandusas su turėklais neįgaliesiems įrengtas ir prie įėjimo į patalpas pro naujai įrengtas vitrinines duris.

Pasak lopšelio-darželio  direktorės pavaduotojos Ramunės Šaltenienės, suremontuotomis patalpomis nemokamai dabar galės naudotis visi vietos bendruomenės nariai. Bendradarbiavimo sutartys sudarytos su Anykščių Trečiojo amžiaus universitetu, sportinių šokių bei jogos trenerėmis, kurios užsiėmimus sporto salėje ketina rengti ir darželinukams, ir lopšelio-darželio darbuotojams bei vietos bendruomenės nariams.

„Siekiame ugdyti fiziškai aktyvią visuomenę nuo pačių mažiausių iki garbaus amžiaus sulaukusių žmonių. Jau ne vienerius metus mūsų lopšelis-darželis priklauso nacionaliniam sveikatą stiprinančių mokyklų tinklui. Todėl labai džiaugiamės atnaujinta sporto sale ir galimybėmis veikti dar aktyviau ir plačiau, įtraukiant kuo daugiau mūsų bendruomenės narių – sako R. Šaltenienė.