Po metus trukusios rekonstrukcijos gegužės 25 dieną baigtas įrengti naujas sporto aikštynas Šv. Benedikto gimnazijoje. Jo atidarymo šventės metu bumbsėjo kamuoliai, skambėjo sveikinimo kalbos, o gimnazijos moksleiviai žiūrovus pradžiugino bendru šokiu.

„Prieš dvejus metus rugsėjo pirmąją buvome susirinkę šiame stadione ir tada mačiau asfaltą, kuris tikrai nepritaikytas sportuoti. O džiugiausia tai, kad kai mokykla užsidarys, sportuoti galės ateiti bendruomenė. Ne kiekvienas gali tapti  profesionaliu sportininku, bet sportuoti gali visi. Tapkite čempionais sau“, – kalbėjo miesto meras Nerijus Cesiulis.

Kartu su juo mokyklos bendruomenę tokia proga sveikino ir kamuolius įteikė miesto vicemerė Jurgita Šukevičienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas Giedrius Griškevičius, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas ir jo pavaduotojas Adomas Andrušaitis.

Rekonstrukcijos metu modernizuotas 2933 kv. m sporto aikštynas. Jame įrengtas bėgimo takas, šuolio į tolį sektorius, futbolo aikštelė, aptverta krepšinio ir teniso aikštės, pastatytos dengtos tribūnos, sumontuoti lauko treniruokliai, atlikti kiti darbai.

Bendra projekto vertė – 386 tūkst. eurų, iš kurių 62 tūkst. skyrė miesto savivaldybė. Kitos išlaidos padengtos Sporto rėmimo fondo lėšomis.

„Noriu padėkoti Alytaus miesto savivaldybės tarybai ir merui, kurie palaimino ir finansavo šią svajonę. Noriu palinkėti būti sveikiems ir pasiekti daug gražių pergalių“, – dėkojo gimnazijos direktorė Loreta Šernienė.

 

Alytaus miesto savivaldybės pranešimas ir nuotraukos