Pasibaigus 2019 m. pirmojo kvietimo sporto projektų vertinimui paskelbti 362 projektai, kurie bus finansuojami Sporto rėmimo fondo lėšomis. Daugiausia susidomėjimo ir paraiškų sulaukta iš Aukštaitijos ir vidurio Lietuvos savivaldybių. Džiugu, kad Sporto rėmimo fondo lėšos pasieks visus Lietuvos regionus ir bus skirtos net 56-ose Lietuvos savivaldybėse vyksiantiems sporto projektams.

Siekiant efektyvesnio projektų valdymo, kokybės ir skaidrumo, Švietimo mainų paramos fondo ir Centrinės projektų valdymo agentūros atstovai rugsėjo ir spalio mėnesiais organizavo informacinius seminarus projektų vykdytojams visoje Lietuvoje. Šešiuose seminaruose-mokymuose, kurie vyko Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, dalyvavo 500 dalyvių.

Didelio susidomėjimo sulaukusiuose renginiuose buvo aptarti projektų įgyvendinimo ypatumai, sutarties nuostatos, sporto projektų sklaida, ataskaitos rengimas, mokėjimo prašymo teikimas ir reikalavimai viešiesiems pirkimams bei atsakyta į projektų vykdytojams iškilusius klausimus. Visi, kas negalėjo dalyvauti renginiuose, su informaciniais video pranešimais turi galimybę susipažinti čia.

Svarbu žinoti, jog Sporto rėmimo fondo informacija skelbiama Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Švietimo mainų paramos fondo, Centrinės projektų valdymo agentūros interneto svetainėse.

 

Sporto rėmimo fondo finansuojamų sporto projektų pasiskirstymas Lietuvoje: